Blue April

By Thursday, June 28, 2012 0 Permalink 0

Taip, jau birželis, bet aš tik dabar perskaičiau balandžio mėnesio lietuviškąjį “L’officiel” (Nr.21). Kažkodėl man labiausiai įsiminė (galbūt todėl, kad visai neseniai skaičiau, o kitą dalį žurnalo senokai…) trumpas verstas interviu su George Clooney. Taip, niekam nekyla abejonių, kad nors jam jau ir nebe 18-ka, bet jis atrodo gerai. Tačiau aš ne apie tai. Kažkaip man nelabai įsipaišė tas interviu ten. Na, aišku, tema aktuali (“Moters vaidmuo valstybiniuose reikaluose”), bet kažkaip man labiau patiktų apie madą. Kad ir paties D.Clooney pamąstymai, kas jam patinka, ar ne.

Ir viršelis žurnalo man kažkaip vėlgi  – nelabai. Skonio reikalas, žinoma. Nors modelio veido išraiška kažkuo užkabina. Pirma mintis pamačius ją buvo tokia, kad blondinė nori pasakyti: “What?”. Žinoma, McQ by Alexander McQueen suknelė nuostabi. Tačiau nors ir keista rankinė ir batai (kas man netgi labai, labai artima) nepatiko.

Pamačiusi rašinį “Mada ir internetas. Priešai, draugai ar bendradarbiai?” pagalvojau, “super”, bus smagus skaitinys apie internetinius tinklaraščius, žmones rašančius blogus. Na, kažkas panašaus ir buvo. Tačiau man asmeniškai labiau būtų patikęs rašinukas apie konkrečius “blogerius”. Išsamesnis rašinukas. Galbūt galima paiimti vienam žurnalo numeriui po kelis tinklaraštininkus ir juos “paanalizuoti”? Man būtų įdomu. Na, galbūt tik man. Todėl ir “šneku” čia su savimi. Čia turbūt galioja taisyklė: “Nespręsk apie knygą iš viršelio”, šiuo atveju: “Nespręsk apie rašinį iš jo pavadinimo”. Nors ne kartą teko girdėti, jog nuo pavadinimo ir pagrindinės nuotraukos priklauso skaitytojų auditorijos dydis. Kažką užkabina, kažko ne. Paprasta. Nors pati žinau, kaip sunku būna “sėdint” prie pavadinimo…

 

 

Photo: www.lofficiel.lt

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.