Butterfly, butterfly

By Tuesday, January 21, 2014 0 No tags Permalink 0

Jau praėjus beveik šimtui metų, prisėdau vėl prie blogo. Kaip sakoma, jau nebegalėjau tylėti. O liežuvį ir plunksną atrišo ne kas kitas, o drugelis! Per tuos tylos šimtmečius (gėda!) net nepasigyriau, kad viena iš svajonių pagaliau per gražiausias metų šventes ėmė ir išsipildė. Gavau dovanų Agnės Kuzmickaitės kepuraitę su drugeliu. Ak, tie drugeliai. Tie, kas mane pažįsta įsivaizduoja kaip turėtų skambėti tas atodūsis.

 

Va, beveik už mėnesio, vasario 25 d. laimingieji ir laimingosios turės progą pamatyti naują A.K. kolekciją. Kurioje, žinoma, vėlgi netrūks tų mažyčių, lengvais sparneliais pasipuošusių padarėlių… Tačiau kadangi mūsų dizaineriai šauna iškart į dešimtuką ir už savo kūrinius, ir už progą kažkur salės gale sėdint bent pažiūrėti į juos, plešia kosminius pinigus (Lietuvėlės mastais), tad turbūt vėl nuplauks galimybė dar kartą prisiminti kaip man vis dėlto patinka simbolis “drugelis”. Na, ašarų nebus. Pažadu.

 

O su nekantrumu laukiantiems naujosios drugelių, oj, A.K. kolekcijos siūlau akis nukreipti į kitus drugelius, kuriuos jau gano ne lietuvaitė, o paryžietis dizaineris Alexis Mabille. Tiesa, jo drugelis – baltas.

 

p.s.netgi internetinėje jo svetainėje (http://www.alexismabille.com) galima visur matyti dar vieną mano silpnybę – kaspinėlį.

 

Beje, drugelių pulkelį jis išlaisvino Paryžiaus aukštosios mados savaitėje, pristatydamas pavasariui skirtą kolekciją. O visą tą grožį galite pamatyti čia: http://www.wwd.com/runway/spring-couture-2014/review/alexis-mabille-collection/slideshow#/slideshow/article/7382865/0

alexis-mabille-006A.

Photos: www.wwd.com

 

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.