Inspiration Nr. 1

By Monday, May 21, 2012 0 Permalink 0

Neseniai užsisakiau knygą, kurios labai norėjau. Na, tik “nusileidau” ir ėmiau “Paperback”, 0 ne “Hardback”, kas man labiau patinka. Bet šį kart nugalėjo kaina. Taigi, laukiu laukiu laukiu, kol į mano pašto dėžutę atkeliaus Lauren Conrad “Style” (www.laurenconrad.com). Ji viena iš mano mėgstamiausių…blog’erių? Turbūt. Nors jai daug epitetų galima priskirti. Tačiau ji ir Wendy Nguyen (www.wendyslookbook.com)  – mėgstamiausios mano apie madą rašančios merginos. Dar noriu ir Lauren Conrad “Beauty”…ir dar daug daug kitų. Na, bent šiokia tokia pradžia yra.

Ir nereikėtų pamiršti dar vienos įkvėpėjos… Kristina Bazan (www.kayture.com). Jos nuotraukos, išvaizda, aprašymai tokie pat tobuli kaip ir prieš tai paminėtų dviejų merginų…Tiesiog. Sektini pavyzdžiai.

Kalbant apie knygas, tai reikėtų platesnę apžvalgą padaryti, nes jų namuose tikrai netrūksta, kalbant apie mados leidinius. O knygos Victoria Beckham “That Extra Half an Inch” gavimo istorija “nuostabi”…Net nedrąsu pasakoti…Maybe, someday.

 

Jau praėjo beveik mėnuo, kai užsisakiau knygą. Ir ką jūs sau manote. Skamniba man kurjeris, kad kelias dienas jau neranda mano adreso Vilniuje…Įdomūs šiais laikais kurjeriai…Tai dar laukiu. Sakė ryt knygą užneš į darbą…Jei adresą ras…

 

Jau gavau!!!!!! Dar neišpakavau, tai darysiu namie po darbų, bet jau yra!Yes!

 

 

Photo: www.laurenconrad.com

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.