Mess

By Friday, September 6, 2013 0 No tags Permalink 0

Rudeninė depresija. Turbūt kitaip dabartinės būsenos ir nepavadinsi. Arba kaip R.G. pasakytų “Tamsa ir Ligoniukai”. Blog’o nerašiau turbūt šimtmetį, nes…esu tinginė ir nebenoku rašyti, daryti tai, ką noriu. O tiesą sakant gal niekada to ir nedariau? Tezė pamąstymams. Va, sėdžiu sau viena penktadienio vakarą namie ir tarškinu klaviatūrą. Klausite, o kodėl ne su naująja planšete darbuojuosi (o pusė Europos paklaustų, kodėl nežiūriu krepšinio????)? Atsakymai į klausimus, nes esu blondinė (šiandien dar labiau priartėjau prie platininės, bet aišku nuotraukos ir vėl neturiu) ir nemoku planšetėje instaliuoti lietuviškos klaviatūros, o krepšinį žiūriu viena akimi. Tiesiog vienai neįdomu ir gal jau gana to sporto?!

 

Anyway, noriu rašyti – noriu noriu noriu. Apie madą. Noriu daryti rūbų derinukų foto. Noriu noriu noriu. Bet turbūt aš visai apie tą madą nieko nesuprantu? Tikriausiai, nes jau seniai būčiau kažką nuveikusi, o ne tik norėjusi. Arba šioje minčių makalynėje reikėtų kelti kitą klausimą: “Koks turėtų būti pirmasis žingsnis?”. Et, klausimas tikrai vertas milijono…

Tai va. Sėdime su Džerse (ciucis ciucis ciusis, kas dar nežino) ir vis dėlto žiūrime krepšinį. Tačiau abi turbūt tik viena akimi. Na, taip, žaidžia lietuviai ir su JUO kas vakarą sąžiningai žiūrėdavome. Bet dabar nėra nei JO,  o ir nuotaika ne ta.

 

Ir dar turbūt reikėtų paminėti ir tai, jog nemoku naudotis savo blogu. Gražu. Ne tai, kad jau neberašau visai ir net nežinau, ką čia rašyti, bet ir visas blog’o administravimas gūla ant brolio pečių. Nes ta blondinė, visiškai nemoka “techninių” dalykėlių…

 

Visiška netvarka. Mess.

A.

 

p.s. tas pasirašymas “A” turbūt nusikopijuotas iš serialo “Pretty Little Liars”…Nors aišku ten jis nieko gero nežadėjo. Bet serialas geras.

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.