My Happy Birthday!

By Monday, June 18, 2012 0 Permalink 0

Mano namuose nauja knyga! Žinoma, kaip ir daugumos savo literatūros, jos dar neperskaičiau, bet…jau turiu. Pirmiausia aišku net baisu pasižiūrėti koks dar laukia kalnas neperskaitytų žurnalų (o juos sėkmingai ir toliau perku, va, net dabar pamačiau, kad pasirodė prekyboje dar vienas naujas numeris…ak) ir knygų, tačiau ši knyga buvo sąraše “Must have”. Taigi taigi, mano lentyną papildė Jurgos ir Pauliaus Jurkevičių kūrinys “Italija”. Valio! Tiesą sakant, jos dar net nevarčiau, nes po gimtadienio (taip, tai buvo gimtadienio dovana) dar reikia grįžti į vėžias ir normalią darbo savaitę…

Beje, iš knygų dar gavau ir “Metai Beatos virtuvėje”, taigi reikėtų vėl prisiminti “kelią į virtuvę”. Tikrai reikia…

Taip pat gavau ir INGLOT kosmetikos. Draugė labai rekomendavo, taigi išbandysiu, šio prekinio ženklo gaminių dar neteko naudoti. Pažiūrėsim, ar “mūsų draugystė” bus graži. Taigi kosmetinėje atsirado nauji vokų šešėliai, lūpų blizgis ir violetinis nagų lakas (my favourite colour).

Einant per dovanų sąrašą toliau, randame “Body Shop” produktų. Pirmą kartą teks išbandyti braškių kūno purškiklį:

O taip pat ir arbūzų kūno pienelį:

 

Dar mano širdutę nudžiugino ZARA čekis…Tik dar neapsisprendžiau, ką išsirinksiu. O turbūt smagiausia dovana – sieninis laikrodis. Ant kurio nupiešta gan apkūnoka mergina su teniso rakete ir parašyta “Tennis Club”. Hmm. Ar čia dėl to, kad dirbu sporto žurnaliste, ar, kad man jau laikas susirūpinti svoriu? Kad ir kaip ten bebūtų, labai “fainas” daikčiukas. Trumpai tiek. Jei naudojote kažką iš mano minėtų gaminių, pasidalinkite mintimis, ar patiko, ar ne. O aš parašysiu, kaip baigėsi mano bandymai.

 

Miau

 

 

Photos: www.thebodyshop.lt, www.knygos.lt, www.inglotcosmetics.com

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.