Quick Hello

By Friday, August 3, 2012 1 Permalink 0

Jau senokai nerašiau, bet ir dabar užsukau tik trumpam. Taip nutiko turbūt todėl, kad dabar gyvenu Londono olimpinių žaidynių ritmu. Viskas sukasi tik apie jas ir darbas, ir mintys. O papasakoti iš savo “shoppingo” gyvenimo tikrai būtų ką. Nes radau puikią vietelę (tiesą sakant, ją parodė geri žmonės), kur galima įsigyti kokybiškų rūbų už padorią kainą. Taigi mano spinta pagausėjo keturiomis palaidinėmis. Labai norėčiau jų nuotraukas įdėti į blog’ą, bet nežinau, ar pavyks (kol blogas “nepriima” “home made photos”). O internete jas rasti turbūt neįmanoma. Taigi “we will see”. Ir dar nusipirkau  a la stebuklingą blakstienų tušą “Make up for Life” (Net užrašas nukopijuotas nuo “Make up for ever”, tiesą sakant, kai pamačiau, tai pagalvojau, kad pastarąjį produktą ir įsigysiu…). Taigi rinkinyje paprastas tušas ir stebuklingasis šilkas. Ir šis mix’as neva padaro blakstienas tokias, kaip priaugintos. Na, matysime – “Magic Mascara” (čia galite pažiūrėti, kaip jis atrodo)!

O žinote dar ką pasakysiu…Nusidažiau plaukus. Ir jau nebe augaliniais dažais. Pasirinkau L’OREAL “Preference” 4.01…Norėjau tamsiai rudų, o “gavausi” beveik juoda. Na, bet gražu. Tik…Plaukai “nudegė”. Labai labai daug jų išslinko. Todėl, kol nepuoliau į visišką paniką, sugalvojau (!), kad vis dėlto jau pats laikas vitaminukams PANTOGAR. Daug jau apie juos teko girdėti kalbų. O dabar imsiuosi “darbų”.

 

 

 

Photos: www.utkonos.ru, www.ebay.co.uk

1 Comment
  • Sikalaki
    August 14, 2012

    Mano patirtis su TAMSIAI RUDA splava – 2 menesiai su skarele. Nes isejo plaukai juodi kaip varnos sparnas. O man ir nepatiko, ir netiko.

Leave a Reply

Your email address will not be published.