Time to clean your wardrobe?

By Thursday, February 6, 2014 0 No tags Permalink 0

Šį kartą parašysiu tema, kokios turbūt šiame bloge dar nebuvo. Tačiau apie tai kalbėti galima ištisas dienas ir naktis, kitaip tariant,
neišsemiama tema – santykiai. Tačiau, kad nereikėtų beviltiškai
plaukioti šiame neaprėpiamame vandenyne, išskirsiu vieną mini temelę. Kodėl visgi taip sunku atsisveikinti su buvusiuoju/-iąja, jei jūs su juo nieko daugiau nedarote tik riejatės?

 

Žinoma, atsakymą į šį klausimą turbūt kiekvienas turi savo. Tačiau galima išskirti bent kelis “globalius” variantus.

 

Pirmiausia nereikia atmesti galimybės, jog vis dar kažką jaučiate antrąjai pusei. Juk vis dėlto tiek laiko (!?) kartu praleista ir prisimenate vien tik gerus dalykus, kurie su juo susiję. O tokias smulkmenas kaip nuolatiniai barniai save apgaudinėdami neva bandote pamiršti ar tiesiog nustumti į šalį.

 

Įsivaizduokite (moterys) pačią savo gražiausią, mieliausią suknelę, su kuria kažkada atrodėte pritrenkiamai, visi jums pavydėjo, gyrė, o pati jautėtės kaip karalaitė. Tačiau ateina ta diena, kai ir princesės rūbas praranda savo vertę. Ir, nors jis tokia pat graži kaip anuomet, bet laimės jums ir raudonojo kilimo pojūčio  nebesukelia. Žinoma, su suknele jūs nesipykstate taip kaip su brangiausiuoju, tačiau abu vienodai jūsų nebedžiugina.

 

Kitas galimas variantas, jog antroji pusė jums tiesiog atsibodo, niekuo vienas kito nebenustebinate (ir net nebandote to daryti), tampate vienas kitam nebeįdomūs. Kaip tas kašmyro megztukas, kuris guli spintos gelmėje ir vis merkia jums akį, o jūs tik numojate ranka ir ištariate: “Nuobodu”.

 

O galbūt jūsų kelyje tiesiog pasipainiojo nauji “Louboutin’ai” ir į senuosius sandalius net nebenorite žiūrėti?

 

Arba galiausiai (kaip pirmam įrašui užteks ir tiek) “ex” jums tiesiog gaila “išmesti”. Įsivyrauja pripratimas. Juk niekada negali žinoti, kada prireiks jo pagalbos, finansų, patarimo ar šiaip ko nors. Tad kaip ir tą nudremžtą odinį mokyklos laikų švarkelį dar vis pertvarkydama spintą padedate atgal į vietą ir net neturite minties mesti į šiukšlių maišą. Ir nuoširdžiai tuo tikėdami sau nuolat kartojate: “Niekada nežinai”.

 

p.s. juk klausimų nekyla, kodėl viskas susieta su rūbais? Ir gerai.

Taigi įdomūs sutvėrimai tie žmonės. Kartais vadovaujasi jausmais,
kartais protu. Tačiau (bent jau dažniausiai) nuo to nė kiek nelengviau. Kodėl? Kaip jūs manote? Ir koks jūsų “santykių spintos tvarkymo” modelis?

 

A.

 

be73b62b3016643e47891eac32ef6584e9ce4cea_600

Photos: http://www.righteousfashion.com, http://www.fashionindie.com

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.