circle-loader

About

Sveiki! Mano vardas Aistė. Esu žurnalistė ir turbūt tinklaraštininkė. Kad ir kaip juokingai bei neužtikrintai skambėtų tas “turbūt”, bet tinklaraštis tapo mano siekiamybė ir didžiausias iššūkis. Nors www.squirrelhashandbag.com gyvuoja jau ne pirmus metus, tačiau tikrojo (to išsvajotojo) puslapio veido teko ilgai laukti. Iš tiesų netgi dabar dar yra kur tobulėti. Tačiau juk geriau vėliau, nei niekada.

Pirmiausia tai norėtųsi paaiškinti, kodėl “Voveriukas” ir, kodėl tas mažas pūkuotas padarėlis turi rankinę. Viskas čia labai paprasta. “Voveriukas” – viena iš mano pravardžių. O buvo tokie laikai, kai rankinių turėjau apie 70. Tačiau dabar jau kiek “išaugau” iš tos manijos ir skaičius truputį sumažėjęs.

Pradėjau rašyti šį tinklaraštį, nes (oh well!) dievinu rašymą. Kaip sakė Amerikos žurnalistė Gloria Steinem: “Writing is the only thing that, when I do it, I don’t feel I should be doing something else”.

Tačiau juk rašymas rašymui nelygus. Svarbu ne tik kaip rašai, bet ir apie ką rašai. Turbūt, žvelgiant į dabartinį mano gyvenimo periodą, reikėtų rašyti apie sportą (dirbu sporto žurnaliste), tačiau aistra madai nugalėjo. Nors čia tikrai nebandysiu įrodinėti kažkokių naujų tiesų, o tiesiog pateiksiu tai, kas man patinka ir tinka, kokia mano nuomonė vienu, ar kitu klausimu. Bet manau, jog į madą pabandysiu “įvilkti” ir sportą. Tad, jei seksite Voveriuko pėdutėmis, pamatysite, kas iš to išėjo.

The Wor(l)d starts with A…

 

 

 

1 Visitor Comment

Post a Reply

Your email address will not be published.